Strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeżeli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności

Znajdź kurs dla siebie!

Całoroczne kursy oferta biznesowa

Uczymy wszystkich 4 sprawności językowych w obrębie obszaru potrzeb językowych studenta jak negocjacje, prezentacje, korespondencja , „telephoning”, etc.

Kursy biznesowe to:

  • Szkolenia projektowane są wraz z klientem według jego specyficznych potrzeb i możliwości lub w wersji standard, comfort i weekend proponowanej przez szkołę.
  • W fazie projektowania określamy cele, oczekiwany wynik, przeznaczony budżet, strukturę szkolenia, ilość, liczebność i poziom językowy grup.
  • W fazie realizacji projektu ustalamy rozkład zajęć, monitorujemy podręczniki i materiały dodatkowe, testy i ich intensywność, przeprowadzamy regularne ankiety jakości szkoleń, przygotowujemy raporty uczestnictwa w oparciu o dzienniki.
  • W końcowej fazie kursu analizujemy jakość szkolenia, oceniamy efektywność, dostarczamy raporty i rekomendacje na dalszy etap rozwoju językowego.
Tabela poziomów nauczania

 

Uczymy skutecznie i przyjemnie! Wybierz język i zadzwoń!