Strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeżeli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności

Kadra

Warsztaty tematyczne

 

Edukacja poprzez sztukę – propagujemy sztukę i teatr jako sposób na zdobywanie wiedzy nie tylko w zakresie języka angielskiego. Kurs zarówno dla nauczycieli jak i dla uczniów.

Kursy prowadzi Marek Luzar. Absolwent (1988 r.) Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Malarstwa. W 1988 r. - dyplom na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Stanisława Rodzińskiego.
W latach 1996-1998 studiował w pracowni filmu animowanego Jerzego Kuci na ASP w Krakowie. Zajmuje się malarstwem, grafiką, scenografią, fotografią, filmem i animacją. Jest reżyserem filmów animowanych, współrealizatorem programów telewizyjnych, dokumentalistą i reżyserem teatralnym. Brał udział w 32 wystawach zbiorowych m.in. w Krakowie, Warszawie, Bielsku-Białej, Toruniu.
Zorganizował 24 wystawy indywidualne m.in. we Francji, USA, Polsce: w Krakowie, Bielsku-Białej, Żywcu, Warszawie, Bytomiu. W 2003 r. miał indywidualną wystawę rysunku i malarstwa "Anioły i nie tylko..." w Muzeum Archidiecezjalnym w Krakowie.